Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Chobienice – oferty mieszkań w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Adolfowo

Adolfowo(Chobienice + 21 km)

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Adolfowie, gm. Margonin- idealne dla osób ceniących sobie dogodny dojazd do większych miejscowości tj. Margonin,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Babimost

Babimost(Chobienice + 7 km)

659 000 zł98,40 m² 6 697,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe, piękne mieszkanie w Babimoście gotowe do zamieszkania Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 93,55 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji 3 Maja

Sulechów(Chobienice + 23 km)

2 300 zł57,99 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Konstytucji 3-go Maja w Sulechowie. Lokal w pełni umeblowany , wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Sulechów(Chobienice + 23 km)

1 400 zł27,20 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na 2 piętrze kameralnego bloku po termomodernizacji przy ulicy Wojska Polskiego w Sulechowie. Nieruchomość jest wynajmowana z wyposażeniem oraz sprzętami agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Łomnica

Łomnica(Chobienice + 16 km)

110 000 zł69,30 m² 1 587 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Łomnica, gm. Zbąszyń 69,3 m 3 pokoje + ogródek! Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu w spokojnej i zielonej okolicy Łomnica, gm. Zbąszyń. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sulechów(Chobienice + 23 km)

269 000 zł43,35 m² 6 205,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapomnij o ekipach remontowych i kurzu!przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu pod klucz. To nie jest odświeżony lokal to przestrzeń, która przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Sulechów(Chobienice + 23 km)

312 264 zł43,73 m² 7 140,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Sulechów(Chobienice + 23 km)

322 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferta zablokowana Przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem Sulechów, ul. Wolności. Umów się na swoją prezentację   Nieruchomość o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sulechów(Chobienice + 23 km)

259 500 zł38,54 m² 6 733,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone przy ul. Licealnej 1 - w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. To przestronne, mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Sulechów

Sulechów(Chobienice + 23 km)

649 000 zł60,06 m² 10 805,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z ogródkiem I miejscem postojowym Oferujemy sprzedaż nowego, bezczynszowego apartamentu wykończonego pod klucz , położonego w kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chobienice

Chobienice,wielkopolskie

550 zł56 m² 9,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe , duża kuchnia, łazienka , piwnica oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chobienice